Вход

Забравих си паролата!

Малко съобщение
Всички стари герои се намират в архива. Пишете в тази тема, ако искате да продължите да играете със стария си.
Latest topics
» Станете приятели!
Нед Авг 26, 2012 10:25 pm by Nameless

» Настроение - емотиконка
Чет Апр 26, 2012 8:58 pm by Амели

» Романтично преживяване.
Съб Апр 14, 2012 2:15 am by Renesmee Eisenberg

» Търся другарче за РП.
Съб Апр 14, 2012 2:14 am by Renesmee Eisenberg

» //set the fire to the rain//
Пет Апр 13, 2012 3:01 am by Мира.

» Име-Лик-Подпис
Пет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» История с 3 думи...
Пет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» Асоциации
Пет Апр 13, 2012 2:33 am by Амели

» Целувка, шамар, прегръдка...
Пет Апр 13, 2012 2:32 am by Амели

Friends

Кликнете тук, за да станете приятел на форума.
Основен партньор
Основен партьор

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 14, на Нед Май 14, 2017 2:03 pm
Statistics
Имаме 65 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RefugiaA794075

Нашите потребители са написали 993 мнения in 177 subjects

Алеята на неувяхващите цветя

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Алеята на неувяхващите цветя

Писане by Амели on Нед Апр 01, 2012 11:43 pm

Макар вечерта да не бе особено приятна не бях почитетелка на нощния живот в дискотеките и баровете. Разбира се, че ако знаеш какво търсиш можеш да го откриеш на всякъде дори и на въпросните места. С въздишка излязох от дома си и се запътих към Градините на Яспис. Бях върла почитателка на спокойните местенца и тези градини бяха едно от любимите ми места в Раелейн. Поразходих се из черешовите дръвчета, постоях малко на люлката на Лавендър и най на края се запътих към любимото си място в градините - Алеята на неувяхващите цветя. Всъщност мястото ме вдъхновяваше и винаги ме успокояваше. Вървях по алеята като от време на време се спирах за да отбележа, че както всеки път площа с цветя изглеждаше сякаш е безкрайна. Усмихнах се и продължих. От началото на днешносто си пътешествие из градините не бях видяла нищо живо...или мъртво. Не, че бе странно или необичайно, просто беше тъжно или поне за мен. Погледът ми се насочи към небето където се открояваха тъмни облаци и самотната ярка луна. Това ме накара да спра по средата на пътя вперила поглед в необятното небе на което в момента не се виждаше и една звезда.

П.п. Съжалявам, че е толкова късо, но не можах да измисля много като за първи пост...
Амели
Miss Pink.

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Nameless on Вто Апр 03, 2012 12:15 am

Нощното небе, вече обсипано с множество магическо-златисти оттенъци, сякаш не само привличаше красивата ангелска душа на Амели, но и изкусително протягаше ръце към нея, за да й посочи нещо или някого, много близо до нея, нуждаещ се от помощта й. Една единствена светкавица лумна като заря в обгърнатото от светлини небе и отрази мястото, на което кльощава женска фигура бе намерила смъртта си.

Смъртта си? Наистина така изглеждаше отстрани, но в действителност непознатата просто лежеше в калните градини на опасно красивите растение и разсъждаваше с полуотворени очи върху безсмислено изживяния си живот. В рамките на толкова кратък период от време й се бе наложило да се запознае сама, очи в очи, с разяждащата плътта й болка, онова ужасяващо чувство, вътрешен дявол, наречен още съвест, разстилащ пипалата си в съзнанието й и спускащ слузеста течност, дразнеща вътрешностите й.

Пареща, отровно съскаща болка прогори кръста и глезенът й и за миг разтресе тялото й в конвулсии. Какъв ужас, мислите й течаха със скоростта на светлината в този момент! Тя бе жива... Това бе сигурно, а само живите същества усещаха тази проказна агония...
Малките й ходила сега бяха обагрени с множество отвратителни мехури, изпълнени с тъмночервена слузеста течност, а на глезенът й и още няколко места по нежната женска плът, имаше отвратителни кръвоизливи. Мургавата кожа бе обагрена с още някои сериозни алени щрихи, описващи отровата на греховните постъпки и това колко крехко нещо бе човекът и как плътта му толкова лесно биваше разядена и...Унищожена.

Алая нито виждаше, нито чуваше някого, шумът в ушите й напомняше постоянен котешки писък, опитващ се да пробие тъпанчетата й и да я лиши от едно от сетивата й...

/Да приемем, че тъкмо съм пристигнала :D

Писане by Амели on Сря Апр 04, 2012 9:22 pm

Светкавица разцепи небето карайки ме да подскоча уплашена назад.
Погледа ми се плъзна по пътеката напред и забелязах неподвижна женска фигура. Писъкът ми разцепи тишината и ситни капчици започнаха да падат от небето.
"Божичко мъртва ли е?" - запитах се ала не направих нито крачка.
Загледах се в момичето и забелязах, че гърдите и се повдигат ритмично на горе - знак, че диша и е жива.
Затичах се към нея и щом я видях се заковах на място. По цялото и тяло имаше кръв, която се стичаше на тънки струйки по земята и потъваше в нея. Приклекнах до момичето предпазливо и видях полуотворените и очи.
-Хей. - казах привличайки вниманието и.
-Добре ли си? - що за глупав въпрос, разбира се, че не бе добре.
Въпреки това изчаках някаква реакция.
Амели
Miss Pink.

Вижте профила на потребителя

Писане by Nameless on Сря Апр 04, 2012 10:14 pm

Очите й се спряха върху стройната фигура на привлекателната дама и се задържаха там, беззизразни, хладни и пусти... Животът й се бе преобърнал така рязко, че все още се опитваше да се окопити. Страхът в очите на събеседницата й обаче не й допадна и за да прогони ужасяващите мисли, започнали да се настаняват в главата й, се поизправи леко на едната си ръка и заговори:

- Чувствам се идеално. - след тези реплики звучна кашлица зараздира гърлото й, напомняйки на 50 годишен човек, пушещ по 2-3 кутии цигари на ден. - Но не е ли прекалено късно дама като Вас да броди по тъмните опасни улици на Раелейн? - да се държи по този начин с хората бе придобила след двегодишна дружба с... колеги.

Ангелката обаче виждаше много добре как стоят нещата и помогна на изпадналата в не до там красиво състояние госпожица.

//Направо в дома ти, за да сме готови за бала xD

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото